Porady

Termin zamówienia - jak szybko do Państwa dojedziemy?

Samochód z kierowcą dojedzie na miejsce nawet w  20-30 minut od zamówienia (w obrębie administracyjnym miasta). Samochód z dowolną ekipą przeprowadzkową znajdzie się u Państwa w 30-60 minut (w godzinach pracy centrali telefonicznej). Zawsze przysyłamy do Państwa auto najszybciej jak to możliwe. Jedynie w ostatnich i pierwszych dniach miesiąca (między 30 a 2 dniem każego miesiąca) warto zamówić przeprowadzkę ok. 2 dni wcześniej. Większe przeprowadzki, trasy długodystansowe i zagranicę warto zamówić z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Jaka przeprowadzka jest potrzebna?

Przeprowadzka standardowa:

Zamawiają Państwo odpowiedniej wielkości auto wraz z ekipą potrzebną do przeniesienia Państwa mienia. Państwo samodzielnie pakują swoje rzeczy do pojemników, kartonów i worków. Nasi pracownicy zabezpieczą, wniosą i wyniosą meble, sprzęty i pakunki oraz ustawią je w docelowym miejscu.

Przeprowadzka kompleksowa:

Przywozimy za sobą potrzebne kartony, pojemniki i worki (uzgodnioną z Państwem ilość) i pakujemy wskazane przez Państwa rzeczy. Zabezpieczamy meble i sprzęty, wynosimy je i wnosimy na nowym miejscu. Ustawiamy meble i sprzęty na wskazanych miejscach. Państwo decydują czy mamy również rozpakować Państwa dobytek.

Przeprowadzka ekonomiczna:

Podstawiamy samochód tylko z kierowcą. Kierowca układa i zabezpiecza sprzęty w wozie. Państwo sami wnoszą i znoszą mienie do auta. Kierowca służy pomocą przy cięższych sprzętach.

Jak obliczyć cenę?

Kliknij zakładkę CENA - OBLICZ i samodzielnie oblicz orientacyjną cenę usługi.

Należy wybrać:

1. Wielkość samochodu

2. Ilość pracowników potrzebnych do przeniesienia rzeczy i sprzętów

3. Odległość w km do przejechania z ładunkiem

4. Czas postoju potrzebny na załadunek i rozładunek. (Nie liczymy czasu jazdy czy dojazdów).

Szacowany koszt usługi może ulec zmianie w zależności od rzeczywistego czasu pracy przy załadunku i rozładunku oraz ewentualnych zmian w odległości.

Przewóz ładunków nietypowych: Sejfy, pianina, duże gabaryty, ciężkie maszyny:

Prosimy o powiadomienie nas o wszelkich możliwych przewidywanych trudnościach, utrudnieniach z dojazdem do Państwa i gabarytowych, ciężkich sprzętach lub meblach, które chcieliby Państwo przewieźć.

Usługę transportu przedmiotów nietypowych, wymagających większej ilości pracowników czy specjalistycznego sprzętu wyceniamy każdorazowo indywidualnie.

Utylizacja mienia: 

Przy okazji przeprowadzki często chcemy pozbyć się niepotrzebnych, starych lub zużytych sprzętów AGD czy mebli. Bagażówka świadczy również takie usługi, wywozimy niepotrzebne sprzęty i meble do najbliższych specjalistycznych punktów utylizacji.

Ubezpieczenie mienia:

Szef ekipy, najczęściej kierowca samochodu, posiada ważne ubezpieczenie OC przewoźnika lub odpowiada osobiście za powierzone ekipie mienie.

Jak złożyć zamówienie?

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godz. 8-19 i w soboty od 9-14 telefonicznie lub e-mailowo. W niedziele centrala jest zamknięta.

Zamówienia na niedziele i święta prosimy składać wcześniej w godzinach pracy centrali.

 

Zapraszamy do kontaktu i do skorzystania z Bagażówki.

 

 

Od 25 maja obowiązują nowe przepisy o ochronie danych osobowych, tj. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").

W związku z powyższym informujemy o zasadach, na jakich przetwarzamy dane osobowe po dniu 25 maja 2018 roku. Państwa dane tj. adres i nr tel. są wykorzystywane wyłącznie w celu wykonania usługi przeprowadzki. Te dane są przekazywane jedynie szefowi ekipy przeprowadzkowej wyłącznie w celu wykonania usługi i NIE SĄ udostępniane firmom zewnętrznym.

 

Twoje dane są u nas bezpieczne, a wyrażone zgody możesz wycofać w każdej chwili.